IMG05392
Hikâyemiz

Tisbro Hakkında

Kuruluş hikâyemiz yabancı değil. PC Hocası iştirakıyız. Kardeş şirketimiz. Sektör her ne kadar farklı olsa da, bağdaştığımız noktalar hep aynı. Sanırım teknolojiyi çok seviyoruz.

Bu sayede sevdiğimiz işi yaparken, sevdiğimiz ürünleri de tasarladık. Hepsinin ayrı hikâyesi var. Tıpkı hepimizin olduğu gibi.

Fikir ve Üretim Süreçlerimiz

Her bir tasarım ayrı aşamalardan geçer. Tasarımcı ekip önce fikirleri ile son kullanıcıyı yakalar, ardından üretir.

Amacımız teknoloji ile iç içe olan insanlara sevdikleri ve kendisine yakın hissedebileceği ürünleri üretmek. Sanırım işin en heyecanlı kısmı burası.

Ürünlerin üretim sürecindeki aradığımız mantık tıpkı kendi kullanacağımız ürünler gibi. “Ne istiyoruz?” ve “Ne yapabiliriz?” bu iki soruyu cevaplamak bizim için çok önemli. %100 pamuk ürünlere, Süprem kumaş kalitesi eşlik ediyor.

Finalde hepimizin içine sinen, defalarca yıkamana rağmen hala kendinde kalan, mantık olarak kalite, ancak literatürde “doğru tercih” yapabileceğiniz bir marka yolundayız.

Tasarım bir hayal ürünü. Ne kadar ufkunuz genişse, ortaya o kadar kaliteli fikirler çıkar. Bizim ilham aldığımız nokta sadece teknoloji değil, minimalist fikirler bazen sizin önerileriniz ile buluştuğu bir değere dönüştü. Aynı gemide olduğumuz için mutluyuz ve bu serüven çok uzun sürecek..

ÜCRETSİZ KARGO
ÜCRETSİZ KARGO

Hiç bir üründe kargo ücreti yok.

ÜCRETSİZ İADE
ÜCRETSİZ İADE

15 gün içerisinde ücretsiz iade.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D Secure ile alışverişler güvenli.

YENİ FİKİR VE TASARIMLAR
YENİ FİKİR VE TASARIMLAR

Ne istediğinizi iyi biliyoruz.